آنچه شما نیاز دارید در مورد حیوان خانگی قدیمی تر و بیهوشی خود را می دانم

هنگامی که یک حیوان خانگی قدیمی تر می رود تحت بیهوشی آن می توانید مقدار زیادی از اضطراب برای هر دو مالک و دامپزشک درگیر شود. یک سوال مشترک از مشتریان هنگامی که حیوان خانگی خود را در مورد به بیهوشی رفتن است: “آیا آنها از خواب بیدار؟”. این نگرانی منجر به بسیاری از صاحبان انتخاب برای رفتن نیست پیش با روش های بسیاری که ممکن است لازم باشد برای بهبود سلامت حیوان خانگی. چرا حیوانات خانگی قدیمی تر بیشتر در معرض خطر مشکلات با بی حسی؟ چه توصیه باید به شما به عنوان یک صاحب نظر قبل به داشتن حیوان خانگی خود را به زیر بیهوشی؟ چگونه شما تصمیم می گیرید که آن را به ارزش خطر برای حیوان خانگی خود را به تحت روش است؟ چه سوالاتی شما نیاز به درخواست دامپزشک خود را در مورد بیهوشی و حیوان خانگی قدیمی تر خود را؟ ما به این سؤالات و بسیاری دیگر از طریق این مقاله را بررسی کند.

چرا حیوانات خانگی قدیمی تر بیشتر در معرض خطر با بی حسی؟

در مقایسه با حیوانات جوان، حیوانات خانگی قدیمی تر بیشتر در معرض خطر عوارض با روش بی هوشی. یک حیوان خانگی است در نظر گرفته سالمندان زمانی که آن را بیش از 60٪ طول عمر متوسط ​​خود رسیده است. برای بسیاری از حیوانات خانگی این بدان معنی است که سن 7 سال و بیشتر. داشتن یک حیوان قدیمی تر می کند حکم اعدام تضمین معنا نیست اگر حیوان خانگی خود را به تحت بیهوشی است. با این حال، با افزایش سن است شانس افزایش بیماری های مزمن مانند کلیه یا بیماری قلبی وجود دارد. حیوانات خانگی قدیمی تر نیز می تواند کاهش عملکرد عضو که در پاسخ آنها به داروهای بیهوشی را تحت تاثیر قرار را تجربه کنند. در زیر یک لیست از اعضای دخیل در بیهوشی و توضیح چگونه سن می تواند عملکرد خود را تغییر دهید:
قلب

قلب نقش مهمی با بیهوشی با تنظیم ریتم و سرعت خود را هنگامی که تغییرات در فشار خون رخ می دهد ایفا می کند. تغییرات در فشار خون در طی بیهوشی رایج است. اغلب فشار خون کاهش می یابد و قلب خواهد ضرب و شتم توسط سریعتر جبران کند. در حیوانات مسن تر این پاسخ به فشار خون ممکن است آهسته تر یا غیر existen نتیجه اجازه می دهد غرامت کافی نیست.
مغز

سگ قدیمی تر ممکن است یک تابع کاهش مغز و در نتیجه پاسخ کندتر به تغییرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *