آیا شما یک متخصص پت؟

من هنوز خودم را یک وبلاگ نویس تازه کار در نظر بگیرید. تا این تاریخ، من برای کمتر از یک سال وبلاگ نویسی است. آنچه که من با تجربه کوتاه من تا کنون به دست این است که شما هیچ وقت نمی دانید اگر مقاله شما دریافت خواهد شد آن را به عنوان در نظر گرفته شده. من مطمئن هستم اگر این مقاله خواهد آمد در سراسر به عنوان بحث برانگیز است. اگر آن را، آن است که به معنای. من علاقه مند به استناد به یک بحث در آنچه به منزله یک متخصص حیوان خانگی است. الهام بخش برای ارسال این دلیل من در blogospheres متوجه آمد بسیاری از کارشناسان خود اعلام کرد حیوان خانگی به نوشتن مقالات در سلامت حیوان خانگی وجود دارد. هنگامی که من در برخی از اعتبار خود را نگاه کنید، من گاهی اوقات دیدن این است که هیچ تجربه ذکر شده در زمینه سلامت حیوان خانگی وجود دارد. اغلب آنچه که ذکر شده این است که آنها عاشق حیوانات، مدافع، و یا صاحب حیوان خانگی مدت طولانی. در یک مورد شدید، من یک وبلاگ نویس ها ارسال در مورد یک وضعیت سلامت حیوان خانگی اعتراف به این که هیچ یک از حیوانات خانگی خود را آن را تجربه اما چند از حیوانات خانگی دوست خود را که انجام می دانست دیدم.

span>به این دلیل، این وبلاگ نویس نوشته شده است بسیاری از اطلاعات نادرست. بنابراین من یک سوال به دو گروه از مردم در برخواهد داشت. به همکار وبلاگ نویس و سپس خواننده.

span>برای اولین بار به بلاگرهای، آیا شما احساس واجد شرایط برای نوشتن مقالات در مورد سلامت حیوان خانگی حتی اگر شما هیچ تجربه کار در کنار یک دامپزشک بود؟ اگر بله به این سوال آیا شما احساس می موظف به قول منابع معتبر یا یک ایالت سلب مسئولیت در مقاله؟ به خواننده هنگامی که به دنبال اطلاعات، مهم آن برای شما مهم است که نوشتن مقاله؟ آیا شما به عنوان یک خواننده منابع ترجیح می دهید؟ آیا شما به احتمال زیاد به عبور اطلاعات را چک از وبلاگ نویسان که تجربه دامپزشکی ندارد؟ بدیهی است که من در سلامت حیوان خانگی تمرکز می کنم زیرا که منطقه من از تجربه و تخصص است، اما این نیز مربوط در مناطق دیگر مانند آموزش، نظافت و غیره
تعریف من از یک متخصص حیوان خانگی

زمانی که من به اصطلاح “کارشناس حیوان خانگی” مراجعه کنید این را می توان با واژه هایی مانند “متخصص

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *