پت شاپ اینترنتی روژدا

آشنایی با محصولات ارائه شده در پت شاپ های اینترنتی

پت شاپ یا Pet Shop می تواند به نوعی از فروشگاه ها اطلاق گردد که در زمینه فروش انواع محصولات مرتبط با حیوانات خانگی فعالیت دارند. عبارت پت شاپ از دو واژه پت یا Pet به معنای حیوان خانگی و شاپ یا Shop به معنای مرکز فروش یا فروشگاه تشکیل شده است. بدین ترتیب معمولا افرادی با پت شاپ ها سر و کار دارند که در خانه خود از یک یا چند حیوان خانگی مختلف نگهداری می کنند.

Pet Shop باید دارای تنوع گسترده در محصولات باشد، زیرا معمولا هر فردی ممکن است از یک حیوان خانگی خاص نگهداری کند و این موضوع باعث می شود تا در طول روز تقاضا برای محصولات بسیار متنوعی در پت شاپ ها وجود داشته باشد. این امر باعث شده تا پت شاپ اینترنتی روژدا با بیشترین میزان تنوع در محصولات، خدمات بسیار گسترده ای را به مخاطبان خود ارائه کند. این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد لوازم و غذای مربوط به حیوانات خانگی خود را از این Pet Shop تهیه کنند. زیرا در این صورت، نیازی به مراجعه به مراکز مختلف برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود نمی باشد.

محصولات پت شاپ روژدا

محصولاتی که در پت شاپ عرضه می شوند

یکی از موضوعاتی که شاید برای اغلب افراد جای سوال داشته باشد، این است که در پت شاپ آنلاین چه محصولاتی ارائه می شود. در این بخش برخی از کاربردی ترین محصولات ارائه شده در پت شاپ آنلاین روژدا برای علاقه مندان به این موضوع، معرفی می شوند.

غذای گربه

غذای گربه معمولا در انواع مختلفی در پت شاپ اینترنتی عرضه می شود. غذای گربه در دو نمونه خشک و تر یا کنسروی عرضه می شود. معمولا بهترین کار این است که هم از غذای خشک و هم از غذای تر برای گربه ها استفاده شود. زیرا هر کدام از آنها دارای قابلیت هایی بوده که نمی توان از آنها چشم پوشی کرد.

غذای سگ

غذای سگ نیز مانند غذای گربه به صورت خشک و تر تولید شده است. غذای تر باعث می شود تا رطوبت بدن حیوانات کم نشود. بدین ترتیب سگ‌ها هم به غذای خشک سگ و هم به غذای تر سگ نیاز دارند. معمولا غذای سگ و گربه در پت شاپ اینترنتی روژدا برای خود حیوانات و توله های آنها به صورت جداگانه عرضه می شود. بدین ترتیب در هنگام خرید غذای حیوانات، به سن آنها توجه داشته باشید. علاوه بر غذاهای مختلف، تشویقی های مختلفی نیز در پت شاپ عرضه می شود. برای مثال تشویقی هایی مانند استخوان برای سگ می تواند بسیار مفید باشد.

اسکرچر

اسکرچر یکی از لوازم جانبی بوده که معمولا برای حیوانات خانگی بسیار مناسب می باشد. معمولا با اینکه حیواناتی مانند سگ و گربه حیواناتی خانگی هستند، ممکن است طبق غریزه، برخی از کارهایی که مربوط به حیوانات وحشی بوده را انجام بدهند. مثلا حیوانات وحشی برای اینکه پنجه های تیزی برای شکار داشته باشند، پنجه های خود را به پوسته برخی از درختان ساییده تا یک لایه از پنجه آنها برداشته شود. از این رو حیوانات خانگی نیز ممکن است بخواهند این کار را انجام بدهند. اسکرچر وسیله ایست که حیوانات خانگی می توانند پنجه خود را به راحتی به روی آن بکشند.

لوازم جانبی

لوازم جانبی بسیار متعددی در پت شاپ ها عرضه می شود. از جمله این محصولات می توان به جای خواب مناسب برای حیوانات خانگی و ظرف مخصوص غذا اشاره کرد. این محصولات بر اساس علایق حیوانات خانگی و با بهترین و مناسب ترین مواد اولیه تولید شده اند. بدین ترتیب استفاده از این لوازم برای همه حیوانات خانگی لازم و ضروری می باشد.

مراقبت، بهداشت و زیبایی

محصولات و لوازم جانبی بسیار زیادی از طرف پت شاپ آنلاین برای مراقبت، بهداشت و زیبایی حیوانات خانگی عرضه شده است. زیرا مراقبت، بهداشت و زیبایی از جمله موضوعاتی به شمار می روند که در بحث موضوع پرورش حیوانات خانگی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشند. محصولات مراقبت از دندان سگ، ضد کنه و ضد کک، برس و شانه، سشوار، بوگیر، خوشبو کننده، پرزگیر، ناخن گیر، شامپو و … از دیگر محصولاتی بوده که می توان در این گروه از محصولات قرار داد.

قفس و باکس مناسب

معمولا برای حمل و جابجایی حیوانات خانگی، نیاز به یک قفس مناسب می باشد. قفس حیوانات از نظر شکل ظاهری و ابعاد می تواند متفاوت باشد. بدین ترتیب نیاز است تا برای هر کدام از حیوانات خانگی، قفس یا باکس مناسب همان حیوان تهیه شود. این موضوع کمک می کند تا افراد بتوانند راحت تر به حمل یا جابجایی حیوانات بپردازند.

اسباب بازی

معمولا برای اینکه بتوان حیوانات خانگی را سرگرم کرده، نیاز است تا از وسایل و اسباب بازی های مناسبی استفاده شود. زیرا یکی از بارز ترین علایق حیوانات خانگی، علاقه به بازی کردن می باشد. بدین ترتیب پت شاپ ها این توانایی را دارند که انواع اسباب بازی را برای حیوانات مختلف عرضه کنند. توپ های مخصوص از جمله اسباب بازی های حیوانات خانگی به شمار می روند.

قلاده

معمولا برای هر حیوان خانگی مانند سگ یا گربه نیاز به قلاده ای مخصوص می باشد. قلاده های موجود در بازار از نظر جنس و رنگ بندی با هم تفاوت هایی دارند. از طریق پت شاپ می توان اقدام به خرید بهترین نمونه از قلاده ها کرد.

مزایای پت شاپ اینترنتی

پت شاپ اینترنتی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. از جمله این مزایا می توان به امکان خرید انواع محصولات و لوازم مورد نیاز حیوانات خانگی به صورت آنلاین اشاره کرد. زیرا اغلب افراد وقت کافی برای خرید این محصولات و یا حتی غذای حیوانات خانگی را ندارند. پت شاپ در غرب تهران (روژدا) می تواند با بهترین قیمت ممکن انواع غذای حیوانات و یا لوازم جانبی و لوازم بهداشتی حیوانات خانگی را عرضه کند. بدین ترتیب همه افراد می توانند به صورت غیر حضوری این محصولات را خریداری کنند.

از دیگر مزایای پت شاپ اینترنتی روژدا راحتی آن می باشد. زیرا در صورت خرید اینترنتی غذا و لوازم جانبی مورد نیاز حیوانات خانگی، نیازی به گشت و گذار در بین فروشگاه های مختلف و تلاش برای پیدا کردن محصول مورد نظر نمی باشد. زیرا فروشگاه های اینترنتی یا پت شاپ ها دارای تنوع محصول بسیار زیادی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *