آیا همه دامپزشکان پول گرسنه؟

عنوان بالا به نظر می رسد تن از بسیاری از وب سایت من به تازگی در وبلاگ دیده می شود. بسیاری از این سایت گودال طب کل نگر و سنتی در برابر یکدیگر هنگامی که هر دو می تواند جای خود را داشته باشد. هدف از این مقاله این است به بالا بردن و یا بی اعتبار کردن یکی را بر دیگری. این طرح این است که به روشن کردن بسیاری از تصورات غلط و اطلاعات نادرست به اشتراک گذاشته در سایت هایی که این لحن. این بود تا من وبلاگ من آغاز شده چند ماه پیش که من از مقدار زیادی از اطلاعات است که در مورد سلامت دامپزشکی در اینترنت به اشتراک گذاشته به طور کامل آگاه تبدیل شد. من تا به حال برخی از ایده های، اما هرگز تا چه حد می دانستند. نه این که من یک مشکل خاص با دیدگاه های متفاوت در مورد سلامت حیوان خانگی داشته باشد. دامپزشکان خود در میان خود در مورد چگونگی برخورد موارد پزشکی متفاوت است. مشکل اصلی مردم به اشتراک گذاری این اطلاعات است و چگونه آن را به اشتراک گذاشته. هنگامی که این اطلاعات توسط تعمیم معمول مانند مقدمه “دامپزشکان فقط در پول است که چرا آنها این ارائه علاقه مند”، یا “دامپزشکان تنها در ساخت حیوان خانگی خود را بیمار با مواد شیمیایی خود را علاقه مند” من احساس می کنم و غیره آن را تضعیف اعتبار اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته. موضوعات محبوب ترین به نظر می رسد در مورد واکسن و مواد غذایی حیوان خانگی می شود. هر کس نظر زمانی واکسیناسیون حیوان خانگی خود را و آنچه شما باید حیوان خانگی خود را تغذیه می کنند. مشکل این است که مردم می خواهند به دنبال مشاوره از هر کس دیگری به جز دامپزشک خود. دلیل این است که آنها باور دارند که ما فقط تلاش برای استفاده از آنها به لحاظ مالی. مانند این است که دامپزشکان متعلق به برخی جامعه مخفی است که در خارج را به استفاده از مشتریان بی گناه با “مواد شیمیایی” ما است.

“>متاسفانه، این در مشاوره بد ریختن به موضوعات دیگر مانند زمانی که باید عقیم کردن و یا خنثی و یا حیوان خانگی خود را چگونه باید شرایط خاص پزشکی درمان شده است.

راه معنایی در این مقاله نیز به تن منفی نسبت به دامپزشکان کمک استفاده می شود. من را دیده اند از اصطلاح “خطرناک” آزادانه به سمت واکسیناسیون، داروها، و جراحی های خاص استفاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *