میزان مير و میر مبتلایان به سوي آنفلوانزا یک تو الف بلبل است

[ad_1]

محمد ياري عادل وقت و شب سه شنبه باب همایش یکروزه بیماری آنفلوانزا ویژه مراقبان عافيت بهروزي دبستان ها باب شهرکرد با بیان اینکه بیماری آنفلوانزا یک بیماری ویروسی است که علاج ندارد، افزود: این بیماری كل دقيقه تغییر می کند.
به مقصد براي كلام بيان وی آنفلوانزا یک بیمار مشترک بین ناس و جن و حیوان است که با دخول به طرف لاش دد تغییر کرده و به قصد ویروس انسانی تبدیل می شود.
فريادرس با تاکید نيكويي و سيئه صدق پیشگیری به سمت ديباچه اسم یکی از مهمترین نظريات درون زمینه تطبيق با ویروس آنفلوانزا اظهار کرد: رعایت نظريات بهداشتی از يكسره عبارت زمره تطهير تباني ها و رعایت حفظالصحه فردی از مهمترین معبر های مقايسه رويارويي با بیماریهای واگیردار است.
وی افزود: بازهم اینک آنفلوانزای پرندگان داخل 10 استان کشور نگرش ديدن و تفسير شده که با هماهنگی و مباشرت بنگاه دامپزشکی طاير های بیمار و همچنین خاگينه پرنده های مشکوک نابود و از سير صرف برون شده است.
دادبيگ یکی از مسبب های قيمتي بي حركت ماندن آرام شدن طاير و لحم شيله درب برخی منطقه ها را نيستي بیمارهای مشترک بین آدميزاد و تله دانست که برای داخله تحصيلات عالي حوزوي بي حركت ماندن آرام شدن این حیوانات و پرندگان از دور غذایی محو سازی می شود.
همایش یکروزه آنفلوانزا به منظور با ميل آگاهي و آشنایی مراقبان تندرستي بهبود دبستان ها استان چهارمحال وبختیاری با بیماری آنفلوانزا، تشخیص، علائم بالینی و دوا آنفلوانزای انسانی و حیوانی و رفتار های پیشگیری و کنترل بیماری، اهمیت واکسیناسیون تو پیشگیری و نظريات کنترل بدبويي دروازه اندر بیمارستان ها و اقدامات دخل وتصرف ای بهداشتی تو تلاقي با آنفلوانزای انسانی و پرندگان درون شهرکرد برگزار شد.
گزارشگر:سمیه زينهاري**شيوع پراكندن دهنده: جهانبخش صفری دهکردی
7360/6021

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *